Miks avaldada kuulutus kinnisvaraportaalis Kinnisvara24.ee?


Kinnisvara24.ee on lühikese ajaga saanud paljude kinnisvaraotsijate ja kuulutajate eelistatud portaaliks kuna kinnisvaraotsing on siin lihtsam ja kasutajasõbralikum kui teistes portaalides. Kinnisvarakuulutuse avaldamine on lihtsam ning kinnisvaraotsingule kulub vähem klikke ja aega. 

1 100 000

veebilehe külastust kuus

450 000

unikaalset kasutajat kuus

5 400

päringut kuus

Kuulutuse avaldamise hinnakiri

60 päeva

90 päeva

30 päeva

120 päeva

7.50 EUR

15.00 EUR

22.50 EUR

30.00 EUR

Siin on Sulle mõned nipid, mis aitavad Sul kiiremini tehinguni jõuda

7 ASJA, MIDA ENNE KINNISVARAKUULUTUSE ÜLESPANEKUT TEHA

KUIDAS KOOSTADA KUULUTUST, MIS KÖIDAB TÄHELEPANU JA TEKITAB USALDUST

KUIDAS MOBIILTELEFONIGA HÄID KINNISVARAPILTE TEHA

KUIDAS OMA KODU ENNE OSTUHUVILISTE SAABUMIST KORDA SEADA

Kui tahad, et su korter või maja kiiresti uue elaniku või omaniku leiaks, tasub mõned asjad enne kuulutuse ülespanekut läbi mõelda ja ära teha. Siin on 7 head soovitust, mida järgida!   

 Selleks et jõuda hea tehinguni peab kõigepealt oma kuulutusega tähelepanu püüdma. Kuidas koostada kuulutust (sh tekst, fotod, väljad), mis tekitab potentsiaalsetes klientides reaalset huvi ja usaldust, saad ludega siit.

See postitus on kõigile neile, kes soovivad mobiiltelefoniga oma korterist või majast kinnisvaraportaali tarvis nii häid pilte teha, kui vähegi saab. Ütleme kohe ära, et see on võimalik. 

Kui sul on käsil korteri või maja müük ning oodata on külalisi, kes su kodu ostmise vastu huvi tunnevad, siis on sul abi järgmistest soovitustest. Käi need kõik läbi, et su kodu oleks n-ö isuäratav ja näitaks ennast külalistele parimast küljest.  

Soovin kinnisvarateemalisi kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti

Inspireerivad leiud, päevakohased uudised, uudsed lahendused, geniaalsed ideed ja rohkelt häid mõtteid! Kõik kinnisvarast!

Kinnisvara24®