Kinnisvarakuulutuse avaldamine pole kunagi nii lihtne olnud!

Tule ja proovi uut ja Eestis ainulaadset kuulutuse lisamise vormi! 

Paar klikki ja kuulutus on avaldatud, seda nii mobiilis, kui ka arvutis!

~ 19 000

kuulutust

~ 900 000

  külastust kuus

~ 25 600

    fänni

Lisa kuulutus

Kinnisvara24-s on kuulutuse lisamine imelihtne. Selleks sisesta kinnisvara aadress, tõmba ühe klikiga oma kinnisvara andmed avalikest andmekogudest, lisa reklaamtekst, pildid ja hind ning kuulutus ongi avaldamiseks valmis.


"Mulle meeldib Kinnisvara24 lihtsus ja lihtsuses peitub võlu.

Kuulutuse sisestamine on ülimugav, ise ei pea mõtlema, mida kuulutusse lisada või mitte, kõik vajalikud valikud on ette antud. Eriti mugav on see, et müüdava objekti läheduses asuvad koolid, lasteaiad, transport ja poed kuvatakse automaatselt kuulutusele. See on objekti ostjale hea atraktiivne informatsioon. Kokkuvõtteks on Kinnisvara24.ee portaali väga mugav ja lihtne kasutada."


"Lühidalt, Kinnisvara24.ee on hea valik kellelegi, kes tahab kinnisvara realiseerida, sest tegemist lihtsa, arusaadava ja minimalistliku portaaliga, mis mõjub Eesti veebiturule värskendava lisana."

Marlen Piho

Marko Sepp

Kinnisvara24.ee-s kuulutaja

Kinnisvara24.ee-s kuulutaja

Siin on Sulle mõned nipid, mis aitavad Sul kiiremini müüa:

KUIDAS OMA KODU ENNE OSTUHUVILISTE SAABUMIST KORDA SEADA

KUIDAS MOBIILTELEFONIGA HÄID KINNISVARAPILTE TEHA

7 ASJA, MIDA ENNE KINNISVARAKUULUTUSE ÜLESPANEKUT TEHA

Kui sul on käsil korteri või maja müük ning oodata on külalisi, kes su kodu ostmise vastu huvi tunnevad, siis on sul abi järgmistest soovitustest. Käi need kõik läbi, et su kodu oleks n-ö isuäratav ja näitaks ennast külalistele parimast küljest.  

Kui tahad, et su korter või maja kiiresti uue elaniku või omaniku leiaks, tasub mõned asjad enne kuulutuse ülespanekut läbi mõelda ja ära teha. Siin on 7 head soovitust, mida järgida!   

See postitus on kõigile neile, kes soovivad mobiiltelefoniga oma korterist või majast kinnisvaraportaali tarvis nii häid pilte teha, kui vähegi saab. Ütleme kohe ära, et see on võimalik. 

Soovin sarnaseid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt ka oma kirjakasti:

Inspireerivad leiud, päevakohased uudised, uudsed lahendused, geniaalsed ideed ja rohkelt häid mõtteid! Kõik kinnisvarast!

Kinnisvara24®