> 1,000,000

  külastust kuus

> 21 000

kuulutust

> 24 000

fänni


Kinnisvara24.ee on lühikese ajaga saanud paljude kinnisvaraotsijate ja kuulutajate eelistatud portaaliks kuna kinnisvaraotsing on siin lihtsam ja kasutajasõbralikum kui teistes portaalides. Kinnisvarakuulutuse avaldamine on lihtsam ning kinnisvaraotsingule kulub vähem klikke ja aega. 

Miks avaldada kuulutus kinnisvaraportaalis Kinnisvara24.ee?

"Lühidalt, Kinnisvara24.ee on hea valik kellelegi, kes tahab kinnisvara realiseerida, sest tegemist lihtsa, arusaadava ja minimalistliku portaaliga, mis mõjub Eesti veebiturule värskendava lisana."

Marko Sepp

Kinnisvara24.ee-s kuulutaja

Siin on Sulle mõned nipid, mis aitavad Sul kiiremini tehinguni jõuda

7 ASJA, MIDA ENNE KINNISVARAKUULUTUSE ÜLESPANEKUT TEHA

KUIDAS MOBIILTELEFONIGA HÄID KINNISVARAPILTE TEHA

Kui tahad, et su korter või maja kiiresti uue elaniku või omaniku leiaks, tasub mõned asjad enne kuulutuse ülespanekut läbi mõelda ja ära teha. Siin on 7 head soovitust, mida järgida!   

KUIDAS MOBIILTELEFONIGA HÄID KINNISVARAPILTE TEHA

See postitus on kõigile neile, kes soovivad mobiiltelefoniga oma korterist või majast kinnisvaraportaali tarvis nii häid pilte teha, kui vähegi saab. Ütleme kohe ära, et see on võimalik. 

KUIDAS OMA KODU ENNE OSTUHUVILISTE SAABUMIST KORDA SEADA

Kui sul on käsil korteri või maja müük ning oodata on külalisi, kes su kodu ostmise vastu huvi tunnevad, siis on sul abi järgmistest soovitustest. Käi need kõik läbi, et su kodu oleks n-ö isuäratav ja näitaks ennast külalistele parimast küljest.  

"Mulle meeldib Kinnisvara24 lihtsus ja lihtsuses peitub võlu.

Kuulutuse sisestamine on ülimugav, ise ei pea mõtlema, mida kuulutusse lisada või mitte, kõik vajalikud valikud on ette antud. Eriti mugav on see, et müüdava objekti läheduses asuvad koolid, lasteaiad, transport ja poed kuvatakse automaatselt kuulutusele. See on objekti ostjale hea atraktiivne informatsioon. Kokkuvõtteks on Kinnisvara24.ee portaali väga mugav ja lihtne kasutada."


Marlen Piho

Kinnisvara24.ee-s kuulutaja

ERAISIKULE

Kinnisvara24.ee kuulutuse avaldamise hinnakiri

    Üüri-ja müügikuulutuse avaldamine:
  30 päeva                 7.50 €

  60 päeva                 15.00 €

  90 päeva                 22.50 €

120 päeva                  30.00 €


SOOVIN KINNISVARATEEMALISI KASULIKKE 

ARTIKLEID JA UUDISEID MUGAVALT OMA 

KIRJAKASTI:

Inspireerivad leiud, päevakohased uudised, uudsed lahendused, geniaalsed ideed ja rohkelt häid mõtteid! Kõik kinnisvarast!

Kinnisvara24®