Tule meile arenduse- ja klienditoe assistendiks!

Kinnisvara24.ee on Eesti üks suurimaid kinnisvaraportaale, mida haldab Kinnisvarakeskkond OÜ. Ettevõtte omanike hulka kuuluvad Ekspress Grupp ja Eesti juhtivad kinnisvarabürood. Meie eesmärk on olla oma kasutajate jaoks kõige mugavam koht, kust kinnisvara kohta informatsiooni saada või jagada. Meil on väike, aga tõhus meeskond, kus iga liikmel on väga oluline roll.

Suurepärane tööpakkumine tegusale inimesele kes tahab palju õppida ja midagi ägedat ära teha!

MILLIST TÖÖD SA TEGEMA HAKKAD?

Kinnisvara24.ee portaali arenduse- ja klienditoe assistendina oled Sa üks kõige olulisemaid inimesi meie ettevõttes. Sinust sõltub info liikumine kasutajatelt IT-arenduseni ja see, kuidas uut toodet ja teenuseid kasutajatele tutvustatakse. Kuna Sa oled kiire, täpne ja julge suhtleja, siis lahendad operatiivselt klientide küsimused ning tagad, et planeeritud tegevused nii IT-arenduses kui ka turunduses saavad tehtud õigeaegselt ja kvaliteetselt. Sina oled meie ettevõtte visiitkaart, kuna vastad kasutajate kõnedele ja kirjadele ning tagad, et kasutajate küsimused lahendatud saaksid. Sa õpid kiiresti tundma kõiki meie portaali  võimalusi ja oled üsna pea selles osas Eesti kõige targem inimene. Siin all nimekirjas on mõned konkreetsed ülesanded, kuid kindlasti ei ole see nimekiri lõplik. Kõik meie inimesed peavad olema valmis ja suutelised tegema ka asju, mida „ametijuhendis kirjas ei ole“😊

Suurema osa Sinu tööajast võtab

 • Suhtlemine Kinnisvara24 klientide ja koostööpartneritega (kinnisvarabürood, erinevad veebilehtede haldajad, jne).
 • Kinnisvara24.ee kinnisvaraportaali funktsionaalsuste kirjeldamine ja testimine, IT-arenduse ülesannete ja ajakavade jälgimine, IT meeskonna töö koordineerimine ja suhtlus.
 • Kinnisvaraportaali kasutajate toetamine (klienditugi).
 • Turundustegevuste läbiviimises osalemine.
 • Turundusjuhi ja tegevjuhi assisteerimine.

„Meil on väike meeskond ja igaühel on suur vastutus ning mitmekülgne töö. Kõik meie töötajad saavad oma oskusi mitmekülgselt arendada ja pidevalt juurde õppida.
Meil on vaja siia inimesi, kes on avatud hoiakuga ja tulemustele orienteeritud, kes tahavad asju ära teha
“, Paavo Heil, Kinnisvara24.ee tegevjuht.

 


Selleks, et kandideerida, saada palun meile kiri e-posti aadressil laura.tammeorg@kinnisvara24.ee. Palun lisa kirjale ka oma CV ja põhjendus, miks Sa seda tööd teha tahaksid.

Kui soovid küsida lisainformatsiooni võid helistada otse Paavole, kinnisvara24.ee tegevjuhile telefonil 5 106 215, või Laurale, kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuhile, telefonil 5 837 5424.


MIKS SEE TÖÖKOHT ON VÄGA HEA VALIK?

 • Sinu roll on ülioluline.
  Meie eesmärk on olla kõige parem kinnisvaraportaal. Sina suhtled igapäevaselt www.kinnisvara24.ee kasutajate ja IT-meeskonnaga. Kogud ja süstematiseerid informatsiooni, et järjepidevalt portaali kasutajatele mugavamaks ja informatiivsemaks muuta.
 • Sa õpid kiiresti ja palju.
  Meil on siin nutikad, kiired, avatud mõtlemisega ja mitmekülgsed inimesed. Kuna meie tiim ei ole veel suur (6 inimest), siis on ka Sinul võimalus lühikese ajaga õppida tohutult palju nii digiturundusest, IT-süsteemidest, UX-st. Saad arendada veel paremaks oma niigi kõrgel tasemel suhtlemisoskust. Sinust saab digivaldkonna professionaal.
 • Sinu töö on mitmemitmekülge.
  Saad suhelda nii kinnisvaravaldkonna tipptegijatega, kui ka heade inimestega kogu Eestist, sest igaühel meist on aegajalt peas mingid kinnisvaramõtted. On nii rutiini kui põnevust, mis kaasneb uue ägeda ettevõtte ülesehitamisega. 

Sinu sõnavaras tuleb käibele sõna bugi. Sinu desktopi pildiks on Jira board. Võin garanteerida, igav sul ei hakka! Töö on mitmekülgne ja põnev. 

PS: Me oskame ka lõbutseda! 😉 “, Laura Tammeorg, Kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuht.


MILLINE INIMENE MEIE JUURES EDUKAS ON?

 • Sa oled hea suhtleja. See ei tähenda tingimata, et Sulle meeldib palju rääkida (mis on ka muidugi tore😊), vaid, et oled julge, täpne ja efektiivne suhtleja ning oskad kiiresti olukordi lahendada.
 • Sa oled väga hea õppimisvõimega ja nutikas. Suudad ja tahad kiiresti uut omandada.
 • Sa oled tulemustele orienteeritud, „teeme ära“ suhtumisega.
 • Väga oluline on põhjalikkus, täpsus, kohusetundlikkus ja tähtaegadest kinnipidamise võimekus.

MIDA SA KOHE ALGUSES OSKAMA PEAD?

 • Väga hea eesti keele oskus.
 • Inglise keele oskus (et mõista ja osata kasutada tänapäevaseid turunduse- ja digitööriistu ja õppida pidevalt juurde).
 • Kas rakenduslik- või kõrgharidus (võib olla omandamisel).
 • Tead mida tähendavad terminid brauser, bugi jms.

Varasem digivaldkonna kogemus tuleb selles töös kasuks, kuid ei ole tingimata algul vajalik. Oluline on huvi valdkonna vastu ja tahe ning võimekus õppida. Me aitame Sul kiiresti õppida! Kui Sa oskad vene keeles suuliselt suhelda, siis see on samuti kandideerimisel teiste ees eeliseks.


Kandideerimiseks saada palun meile kiri e-posti aadressil laura.tammeorg@kinnisvara24.ee. Lisa kirjale ka oma CV ja põhjendus, miks Sa seda tööd teha tahaksid.

Kui soovid küsida lisainformatsiooni võid helistada otse Paavole, kinnisvara24.ee tegevjuhile telefonil 5 106 215, või Laurale, kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuhile, telefonil 5 8375 424.


 


Seotud artiklid